Skip Navigation

O prodeji

Ceny zboží
Veškeré ceny produktů jsou koncové ceny včetně DPH.

Termín dodání zboží
Snažíme se o nejvyšší možnou rychlost dodání zakoupeného zboží. Z toho důvodu na stránkách vidíte jen karty, které jsou momentálně skladem, s možností okamžitého zaslání. Zboží objednané je označeno datumem očekávaného příjmu na sklad.
Standardně odesíláme do druhého dne po obdržení platby na bankovní účet, v případě zasílání na dobírku odesíláme v den objednávky (přijde-li objednávka do 14. hodiny), nejpozději následující den. Dodací doba v ČR obvykle 1-2 pracovní dny.

Doprava zboží
Zboží odesíláme Českou poštou.

Úhrada zboží
Bankovním převodem na účet 670100-2207525583/6210 - poštovné 62,-Kč.
Zaplacením při převzetí dobírky - poštovné 122,-Kč.
Složenkou - poštovné 62,-Kč.
Hotovostní úhrada zboží při osobním odběru.
Doprava zboží ke kupujícímu je při objednávce od 2500 Kč zdarma.
Některou ze shora uvedených možností platby zadáte v závěrečném kroku objednávky do formuláře.


Zaslání zboží na Slovensko

Zboží na Slovensko zasíláme prostřednictvím České pošty.
Doba doručení je obvykle 3 pracovní dny.
Zboží zasíláme po platbě předem na náš slovenský účet.
Zaslání na dobírku na Slovensko není možné.

Jak objednat dodání na Slovensko ?
1) V současné době zobrazuje e-shop pametovekarty.eu ceny v Kč. Po vytvoření objednávky Vám nejpozději do následujícího pracovní dne pošleme přepočtenou objednávku na EUR spolu s instrukcemi k platbě.
Postup platby na účet vedený u Fio banky:
- Použijte číslo účtu ve formě IBAN: CZ8620100000002900105608
- Platbu zadejte v měně EUR jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí.
Pro postup na zadání platby se také můžete podívat na stránky Fio banky: http://www.fio.cz/bankovni-sluzby/platebni-styk/cr-sr
2) Po připsání platby na náš účet (to je obvykle do druhého dne) odešleme zásilku. O odeslání budete informováni e-mailem.

Další variantou je platba přes účet PayPal. Pro tuto možnost nás prosím kontaktujte. Vzhledem k poplatkům PayPal účtujeme za tuto formu platby poplatek 30 Kč.
Zaslání zboží jako doporučená zásilka - 140,-Kč.
1EUR = 25,20Kč


Záruka
Záruka na nové zboží je 2 roky.
Záruka na vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní.
Záruka se nevztahuje na násilné, fyzické poškození předmětu.

Bazarové zboží
Součástí nabízeného sortimentu je také použité zboží. Většinou se jedná o karty typu Smart Media, xD, MMC či karty malých kapacit, které se již nevyrábějí. Všechno zboží prodávané jako použité předem kontrolujeme. Použité zboží poznáte podle následujícího označení:

Jak je to se zárukou na bazarové zboží?
Na rozdíl od prodeje nových věcí v případě věcí použitých odpovídá prodávající pouze za vady, které má věc při převzetí kupujícím; neexistuje proto žádná záruční doba, po niž by prodávající odpovídal za další vady, které by se projevily po převzetí věci kupujícím.
Záruka je tedy v takovém případě dávána pouze na vyzkoušení zboží kupujícím.
Záruka se nevztahuje na násilné, fyzické poškození předmětu.

Ochrana dat

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona.

Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

Firma Daniel Rotnágl IČ: 63790360 je registrována Úřadem pro ochranu osobních údajů pod číslem 00039382. Náhled do registru zobrazíte kliknutím ZDE .Vaše e-mailová adresa:
Předmět:
Obsah e-mailu:
Prosím vyplň všechna povinná pole